Używamy Cookies w celach świadczenia usług i sporządzania statystyk. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę
na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na stronie: Polityka prywatności.

Erytryn.PL, Minerały, Skamieniałości, Zestawy okazów, Literatura

  Minerały Skamieniałości Literatura eBay

Minerały Skamieniałości Zestawy okazów Literatura

Logowanie Koszyk Rejestracja Koszty wysyłki Regulamin O nas
Kontakt


 
Nawigacja: Strona główna >> Regulamin

 

 

 

1. Sklep internetowy ERYTRYN (zwany dalej sklepem), znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.erytryn.pl  umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 

2. Sklep www.erytryn.pl jest prowadzony przez firmę:

 

ERYTRYN Krzysztof Pietras

ul. Sikorskiego 127, 42-202 Częstochowa

NIP 5732767347  REGON 241743214

 

 

3. Sklep internetowy Erytryn zajmuje się sprzedażą minerałów, skamieniałości, okazów geologicznych oraz literatury (książki, przewodniki, czasopisma naukowe, mapy)

 

4. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i są cenami brutto. Ceny towarów nie uwzględniają kosztów dostawy zamówienia. Koszt dostawy zostanie doliczony do wartości zakupionych produktów. (Dokładne informacje dotyczące kosztów wysyłki podane są pod adresem www.erytryn.pl/kosztywysylki.html )

 

5. Zakupów w sklepie może dokonywać każda osoba (zwana dalej kupującym), która dokonała rejestracji pod adresem www.erytryn.pl/rejestracja.html

 

6. Złożenie zamówienia przez kupującego jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

7. Firma Erytryn prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem serwisu  Allegro (konto: erytryn_pl).

  Istnieje możliwość wysyłki produktów zakupionych w sklepie i na aukcjach allegro jedną przesyłką.

W tym celu należy skontaktować się poprzez e-mail: sklep@erytryn.pl

 

8. Akceptowalną forma zapłaty za zakupione towary w sklepie jest przelew bankowy lub wpłata na konto firmy Erytryn

 

Dane do przelewu:

ERYTRYN Krzysztof Pietras
ul. Sikorskiego 127
42-202 Częstochowa

ING Bank Śląski:
50 1050 1142 1000 0090 9228 5189
 

W tytule przelewu proszę podać: imię, nazwisko i numer zamówienia oraz w przypadku łączenia zakupów z allegro także nick.

 

9. Realizacja zamówienia (wysyłka zakupionych produktów) dokonywana jest w przeciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty za dane zamówienie na koncie.

W przypadku gdy czas realizacji może ulec zwiększeniu informacja o tym przekazywana jest kupującemu drogą e-mailową lub podana jest na stronie głównej sklepu.

 

10. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru  w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku zwrotu towaru, firma Erytryn zwraca koszt danego produktu (produktów) przelewem na konto bankowe podane przez kupującego.

 

11. Firma Erytryn zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych".

Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu internetowego www.erytryn.pl mają prawo do wglądu w swoje dane  oraz ich weryfikacji na stronach sklepu po zalogowaniu na swoje konto. 

 Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez sprzedawcę danych kupującego niezbędnych do celów sprzedaży.

 

12. Wszystkie materiały zawarte na stronie www.erytryn.pl a w szczególności fotografie, filmy i teksty są chronione prawami autorskimi.

 

Niektóre treści, fotografie i elementy graficzne strony są własnością podmiotów trzecich i są chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Zakup przedmiotu za pośrednictwem sklepu nie jest jednoznaczny z nabyciem praw lub licencji na wykorzystanie zdjęć i opisów danego przedmiotu.

 

Kopiowanie i rozpowszechnianie jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą firmy Erytryn. W celu uzyskania zgody i licencji na wykorzystanie materiałów, zarówno do celów komercyjnych jak i niekomercyjnych należy się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty sklep@erytryn.pl .Copyright©2023 erytryn.pl. Wykonanie Studio Rozwoju ® Wszelkie prawa zastrzeżone.